در زیر تعدادی از پرسش و پاسخ های پر بس آمد آمده اند. اگر پاسخ پرسش خود را نیافتید، می توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه حمل و تحویل کالا چگونه حساب می شود؟

در موارد معمول، برای سفارش های به مقصد تهران، هزینه ارسال برای سفارش های با مبلغ بالاتر از دو میلیون ریال رایگان است. در شرایط دیگر، و اگر نیازی به پرداخت هزینه دیگری بابت هزینه ارسال باشد، این موضوع در زمان سفارش کالا اعلام خواهد شد و در صورتحساب لحاظ خواهد گردید. به عبارت دیگر، هزینه ئی جدا از آنچه در هنگام ثبت سفارش اعلام می شود، دریافت نخواهد شد.

چه روش هایی برای پرداخت هزینه سفارش ها هست؟

مشتری می تواند به دلخواه خود، از روش های: پرداخت آنلاین اینترنتی از طریق درگاه های پرداخت بانکی، پرداخت از طریق شماره حساب اعلام شده و ارسال فیش واریزی، و در مواردی که اعلام شده باشد به شیوه پرداخت در محل زمان تحویل کالا مبادرت ورزد. این مجموعه در تلاش است که به زودی شرایط و تسهیلاتی را برای خریدهای ارتباطی برای مشتریان خوش حساب خود فراهم آورد که به محض عملیاتی شدن، شرایط و روش آن اعلام خواهد شد.

چه مدت طول می کشد تا کالا به دست من برسد؟

بسته به نوع سفارش و کالای خریداری شده و با توجه به شرایط اعلامی تامین کنندگان کالا، این زمان متغیر است. آنچه که این شرکت به آن متعهد است، تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن، یا مناسب ترین زمان بسته به نظر و صلاحدید خریدار است. البته که زمان تحویل و حدود بازه ساعتی تحویل در هنگام سفارش خرید کالا و پیش از مرحله پرداخت، به خریدار اعلام خواهد گردید.

خرید آنلاین از دلخواه تا چه حد امن است؟ حفاظت از اطلاعات خصوصی مشتری تا چه حد قابل اطمینان است؟

حفظ اطلاعات خصوصی مشتری و ضمانت امنیت مبادلات مالی خرید و صیانت از حقوق مادی و معنوی مشتریان جزو تعهدات اساسی مجموعه دلخواه است و این شرکت خود را به رعایت تمام موازین و چارچوب های قانونی مربوطه متعهد می داند. اطلاعات تکمیلی در این باره در صفحه شرایط خصوصی به تفصیل نوشته شده است. 

بعد از سفارش کالا، دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟

سفارش کالا بر اساس وضعیت موجودی کالا و شرایط تحویل میسر است. پس از سفارش کالا و تعیین تکلیف وضعیت پرداخت، بلافاصله اقدام لازم برای پردازش سفارش و آماده سازی سفارش برای ارسال صورت می پذیرد و اقدام لازم برای ارسال سفارش در زمان اعلامی خریدار انجام می گیرد.

می توانم برای سفارش خودم صورتحساب دریافت کنم؟

برای تمامی سفارش ها، صورتحساب تهیه می گردد. در هنگام سفارش، خریدار می تواند با انتخاب گزینه درخواست صدور صورتحساب کاغذی، این صورت حساب را همراه با سفارش خود دریافت کند. بدیهی است که در صورت عدم تمایل خریدار به دریافت صورتحساب، صورتحساب کاغذی همراه با سفارش ارسال نخواهد شد.